Szybki przegląd sposobów zarabiania przez Internet

Zarabiać przez Internet można na wiele sposobów. Wiadomo, że jedne sposoby są bardziej, a inne mniej dochodowe. Jeśli ktoś chce zarabiać przez Internet konkretne kwoty, musi ciężko na to zapracować. Nieprawdą jest, że zarabianie w Internecie jest łatwe szybkie i przyjemne.
Oto Kilka sposobów, dzięki którym można zarobić przez Internet:

1. Skrócone linki- jeśli linki jest zbyt długi ludzie go skracają. Zamiast robić to darmowym programem, można wykorzystać programy, które za to płacą. Taki link można rozsyłać wszędzie im większa popularność linku/linków tym większe pieniądze.

2. Wykonywanie zleceń – w internecie jest wiele serwisów oferujących różne zlecenia – pisanie, grafika, tworzenie stron, tłumaczenie tekstów i wiele innych.

3. Hostingi video – YT wprowadził duże zmiany teraz kanał musi istnieć co najmniej 12 miesięcy i mieć 1000 subskrypcji, aby mógł zarabiać. Filmy to nie tylko YT można zarabiać na hostingach video typu Openload, gdzie dostaje się określoną kwotę za 10 000 wyświetleń lub pobrań.

4. PPD/PPS – zarabianie na pobraniach lub sprzedaży kont premium. Na PPS zarabia się od sprzedaży kont premium jeśli ktoś kupi takie konto z naszego polecenia dostaniemy określoną kwotę pieniężną. PPD to zarabianie za każde 1000 pobrań naszego pliku.

5. PPA – zarabia się jeśli ktoś wykona konkretną akcję np. wysłanie sms, pobranie programu, wypełnienie ankiety itp., aby zarabiać tym sposobem trzeba mieć ciekawe treści dla którym ludzie będą chcieli wykonać określoną akcję. Jeśli treść jest łatwo dostępna w Internecie nikt nie będzie zawracał sobie głowy dodatkowymi czynnościami.

6. Blog/strona- tutaj zarobki mogą być marne, albo kilkukrotnie przewyższające średnią krajową. Wszystko zależy od popularności bloga/strony. Jeśli blog lub strona mają być źródłem zarobku, trzeba dodawać na nie treści systematycznie i ciągle utrzymywać zainteresowanie czytelników.

7. MIcrostock – inaczej banki zdjęć. Dodaje się zdjęcia na jeden z serwisów stock i zarabia za sprzedaż zdjęć.

8. Ankiety – zarabia się na wypełnianiu ankiet. Ciężko zarobić na jednym serwisie i bez poleconych, dlatego warto zalogować się na kilka serwisów z ankietami.

9. Klikanie – bardzo popularny sposób zarabiania od którego często się zaczyna. Ciężko tu o jakieś duże kwoty. Zarabia się na klikaniu w e-maile, reklamy czy na oglądaniu reklam. Coraz więcej serwisów oferuje też płatne zadania.

10. Reflinki – wiele stron na tak zwany program partnerski, czyli system dzięki któremu dostajemy pieniądze za polecanie określonej strony. Zazwyczaj dostaje się X% od zarobków osoby poleconej. Jeśli poleconych jest wielu i są aktywni na reflinkach można dobrze zarobić.

11. Współpraca z markami – dotyczy to osób mających popularne kanały na YT lub blogi/strony. Według wielu jest to najbardziej dochodowy sposób zarabiania w internecie, ale wypromowanie swojego kanału, bloga czy strony do takiego poziomu nie jest proste i wymaga ciężkiej pracy.

Sposobów zarabiania w Internecie jest wiele, każdy zainteresowany tym tematem powinien znaleźć coś dla siebie, co będzie mu najbardziej odpowiadało. Przedstawione wyżej przykłady to jedynie szybki przegląd na czym można zarabiać, ale w żadnym wypadku nie wyczerpują one tematu zarabiania przez Internet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*