Zarabianie przez klikanie czy to ma sens?

Czy klikanie w reklamy ma sens? O co w tym wszystkim chodzi? Klikasz i zarabiasz pieniądze?

Witam czy zastanawialiście się kiedyś czy zarabianie przez internet jest możliwe i czy zysk będzie większy niż złotówka na miesiąc? Odpowiem wam na to pytanie TAK jest to możliwe, a zarobek jaki możemy uzyskać zależy od naszego wolnego czasu. Możemy zamiast serfować bez celu po internecie dodatkowo zarobić kilkadziesiąt a nawet kilkaset zł miesięcznie. Jedna godzina waszego czasu dziennie wystarczy aby zwiększyć swój budżet o 10zł-75zł miesięcznie. Wszystko zależy ile czasu poświęcisz na klikanie w reklamy. Wydaje się to mało ale skoro i tak jesteśmy przy swoim komputerze i czytamy i oglądamy z reguły mało wartościowe rzeczy to dlaczego nie mieć z tego jakichś korzyści, w tym przypadku pieniędzy? Poniżej przedstawię wam kilka proponowanych stron dzięki którym możecie powoli zacząć zarabiać pieniądze na dodatkowe wydatki np bilet do kina:

Strony na których możecie zarabiać klikając w reklamy.

 • Sejfik – Pierwszą stroną i zarazem najbardziej dochodową jest Sejfik.
  Jest to strona z wieloma możliwościami np klikanie w reklamy ale nie tylko bo możemy pobierac pliki za co po wpisaniu kodu otrzymujemy wynagrodzenie. Inne opcje na tej stronie to płatne pisanie na forach chodzi o posty i tematy, możemy również zapisywać się do stron rejestrować i otrzymywać wynagrodzenie.
 • Centrum reklamy
  Również możemy tu klikać reklamy, maile. Na tą stronę nie potrzebujemy dużo czasu.
 • Zielony mail
  Mamy możliwość klikanie w reklamy, pobierania itd. W większości tych stron otrzymujemy wynagrodzenie za polecanie portalu i nie tylko samo promowanie go jest zyskowne np poleceni którzy skorzystają z twoje linku będą zarabiać na ciebie to jest korzystne nawet przy paru poleconych.
 • Qassa.
  Czas na tej stronie zajmuje 2-3 minuty dziennie są tylko płatne maile. Zarabiasz na czytaniu maili.
 • biznesmails
  Po kliknięciu linka powyżej będę osobą poleconą i będę otrzymywał kilku procentowe wynagrodzenie od waszych kliknięć wy nic nie tracicie.
 • 3ziko
  Ogólnie te strony i dużo innych podobnych pozwalają coś zarobić żeby mieć zarobek około 50-75zł musimy klikać na co najmniej 10 stronach jednocześnie zajmie nam to około 60-80 minut. Łatwo policzyć z ilu takich stron trzeba korzystać żeby ten zarobem był znaczny. Polecam taką niby zabawę zamiast bezsensownego topienia czasu w internecie.

Bardzo dużo systemów do zarabiania na reklamach jest poza polska. Warto poszukać na zagranicznych stronach rankingów stron tego typu. W polskim internecie też nie brakuje witryn które skupiają w sobie witryny na których można zarobić duże pieniądze.

Możesz spróbować swoich sił w zarabianiu na ankietach.  Systemy w któych możesz założyć konto i zarabiać na wypełnieniu ankiet to imasonline.swpanel.pl, myiyo.com, ankietyprobono.pl, reaktoropinii.pl, opinie.pl, studentswatch.pl, clixsense.com

Ważne, aby korzystać z tego typu systemów, należy wyłączyć programy do blokowania reklam, w przeciwnym wypadku zarabianie nie będzie możliwe.

One comment

 1. ostatnio dużo czytam o zarabianiu w internecie, czy znasz jakieś ciekawe strony na których można zacząć zarabiać pieniądze z domu? Mam mnóstwo wolnego czasu i komputer do dyspozycji czekam na propozycje 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*