Rozkład sił byków oraz niedźwiedzi na Forex

Podziel moc wołów i niedźwiedzi

W mniejszej części rozdziału spróbujesz pokazać, jak wygląda dystrybucja Moc krów i z – oznacza po prostu kupujących i kupujących sprzedać dowolne pieniądze w przykładowej sesji. Im wyższa wartość danej waluty, tym bardziej inwestorzy są zainteresowani zakupem. Jeśli jednak wielu inwestorów chce sprzedać konkretną walutę, spadek wartości i ceny. Wszystko to oznacza stale zmieniające się wyceny walutowe na rynku walutowym, które są przedstawiane jako spadające i rosnące określone instrumenty finansowe.

Kolor i kolor niedźwiedzi krowy

czerwony kolor podświetlony niedźwiedź dominuje, o niebieski byk. Jeśli oba zaczną mieszać kolory na wykresie, oznacza to, że siły kupujących i sprzedających waluty są zrównoważone, a zjawisko konsolidacji ma miejsce na rynku walutowym. Czas, aby inwestorzy byli ostrożni. W tej sytuacji w naszych inwestycjach należy unikać obu stron niezarejestrowanej grupy inwestorów.

Zidentyfikuj kluczowe obszary

Zadaniem inwestora jest poszukiwanie tych obszarów na wykresie, aby prawdopodobieństwo zostało zamknięte w taki czy inny sposób byki lub Niedźwiedź zdominować rynek poprzez zarządzanie. Potrafi zidentyfikować takie obszary, jak klucz do sukcesu w inwestowaniu na rynkach walutowych. W jednej z grup inwestorów moment (byki lub niedźwiedzie) przejmuje kontrolę waluta, Zazwyczaj zauważalne są wahania kursów walut, co jest szansą na dobrą inwestycję. Jako inwestor musisz dołożyć wszelkich starań, aby znaleźć się wśród dominujących inwestorów. Zmień swoją pozycję, gdy tylko zauważysz pierwsze symptomy zmiany władzy i zaczekaj, aż przeciwna grupa inwestorów zdominuje rynek. W rzeczywistości nie jest to takie proste. Ten styl gry wymaga, aby inwestorzy za wszelką cenę mieli oko na kierunek rynku, aby uniknąć wejścia na rynek. W rzeczywistości była to utopia, styl gry nie jest realistyczny. Jednak dokładne ocenianie warunków rynkowych i formułowanie strategii inwestycyjnej jest sztuką. Dlatego bardzo ważne jest zidentyfikowanie tej wewnętrznej gry Niedźwiedź i woły rynek waluta Mówiąc dokładniej, bardziej prawdopodobne jest, że inwestycja zakończy się powodzeniem.

Na powyższym zdjęciu widać sytuację, w której siły są tłumaczone Wymiana rynku – z panowania byki dla dominacji z i odwrotnie na niektórych etapach rynku walutowego. Nie Transmisja Fala 1 – mam na myśli dodanie kilku konkretnych walut. We wczesnych etapach wzrostu aktywność nabywców jest najwyższa, ponieważ ceny wydają się najbardziej atrakcyjne dla przeciętnego inwestora. Z biegiem czasu i gdy konkretna waluta się umacnia, mniejsze i coraz mniej osób chce kupić walutę, co oznacza, że ​​pula inwestorów, którzy chcą kupić walutę, maleje, a więc wpływ jest mniejszy. Jednocześnie jednak ci, którzy otwierają długie pozycje we wczesnych stadiach wzrostu, niechętnie podchodzą do realizacji zysków i tym samym sprzedają określoną walutę.

ważny punkt

Środki z ostatniego etapu ważny punkt, ponieważ zapotrzebowanie na energię wynika z aktywności byki bilans dostaw z. Po tym okresie istnieje duża szansa, że Korekta rynku pieniężnego. Jest to ruch korygujący podczas wynurzania spowodowany pragnieniem zysku z poprzedniego wejścia. Podaż ciśnienia poprawiła się również dzięki realizacji rozkazów obrony zatrzymać stratę. Zjawisko zmniejszania prędkości podczas spawania jest zmniejszane, ponieważ ceny stają się mniej atrakcyjne dla kupujących w czasie ożywienia rynku. Następnie inwestorzy są zainteresowani zakupem czasu oczekiwania na walutę, pierwsze objawy znikają pod koniec korekty. Jeśli je zobaczysz, działaj szybko, kupując określoną walutę. Zjawisko to podkreślono w tabeli 3. Jak widać, trzecia fala jest odbiciem lustrzanym pierwszej fali. Jedyną różnicą jest formacja na szczycie związku, zilustrowana formacją głowy i ramion. Podczas swojego pojawienia się niedźwiedź dominował. Pomimo wszelkich rabatów na rynku, wzrost wartości jest tylko znacznie zmniejszony. W takich momentach rynek nie jest bardzo specyficzny, co oznacza, że ​​grupa inwestorów może skutecznie kontrolować rynek. Ta fala pochodzi z silnej sprzedaży – dominacja, gdy cena zbliża się do prawego ramienia i kształtu ramienia. Zmniejszające się zasoby energii stają się coraz słabsze, ale kupujących jest coraz więcej.

Fale oznaczone numerem roku wskazują na podobne zjawisko związane z jedną i trzema falami. Szósta fala jest falą alternatywną, która może wystąpić, gdy cena przebije czubek głowy do ramion. Może to prowadzić do dużej liczby nierozstrzygniętych zamówień zakupu, zawieszać zamówienia inwestorów na otwieranie krótkich pozycji i oczekiwać kolejnego spadku, który pomoże stworzyć lub skorygować rynek. Dlatego uważamy, że rozbicie i konsolidacja struktur informacji zwrotnej u góry może być powodem, by byki szybko zdominowały rynek.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.